تبلیغات
دیدبان شیعه- بدعت وشیعیان - اعتراف البغدادی به شکست داعش در عراق و سوریه
سرکرده گروهک تروریستی داعش ضمن اعتراف به از دست دادن بسیاری از مناطق در عراق و سوریه، ادعا کرد که این گروهک وارد آخرین جنگ خود در این مناطق می‌شود.
 به گزارش اترک نیوز ، ابوبکر البغدادی، سرکرده گروهک تروریستی داعش در سخنانی که سایت‌های وابسته به این گروهک فایل صوتی آن را منتشر کردند، گفت: داعش بسیاری از مناطق تحت تصرف خود را در عراق و سوریه از داده اما این امتحانی بیش نیست.

البغدادی افزود: جنگ پیش رو آخرین جنگ داعش خواهد بود و پس از آن به غرب یورش خواهیم برد و آنها دیگر به ما حمله نخواهند کرد و آنگاه "اسلام" در سراسر جهان حکمفرما خواهد شد.

در پیامی صوتی منتسب به ابوبکر البغدادی، رهبر داعش مدعی شده است که حمله‌های هوایی روسیه و ائتلاف به رهبری آمریکا نتوانسته داعش را تضعیف کند.

خبرگزاری رویترز گزارش داد که اصالت این پیام را که به حساب‌های توییتری فرستاده شده که پیش از این بیانیه‌های داعش را منتشر می‌کردند، نمی‌توان تأیید کرد.

در پیام منتسب به ابوبکر بغدادی به اقدام‌های عربستان سعودی برای تشکیل ائتلافی از نیروهای نظامی کشورهای مسلمان برای جنگ علیه داعش نیز به تندی حمله شده است.

در این پیام گفته شده است: اگر این ائتلاف اسلامی بود، خودش را از اربابان یهودی و صلیبی‌اش رها می‌کرد و هدف خود را کشتن یهودیان و آزادسازی فلسطین قرار می‌داد.

به گزارش خبرگزاری آلمان، ابوبکر بغدادی که بعد از هفت ماه سکوت برای اولین بار حرف زده اسرائیل را تهدید به حمله کرده است.

در این پیام گفته شده که داعش گام به گام به اسرائیل نزدیک‌تر می‌شود و اسرائیلی‌ها باید انتظار حمله را داشته باشند.

در این پیام ادعا شده است: ما حتی برای یک ثانیه فلسطین را فراموش نکرده‌ایم.
منبع: ایسنا
 البته به ابوبکر بغدادی باید گفت که دروغگوییهای این کذاب هنوز به پایان نرسیده است وابوبکر بغدادی با اسراییل و اروپا و اربابان خود بازی میکند . خدا ابوبکر بغدادی وپیروانش را لعنت کند
آمین یا رب العالمین


تاریخ : دوشنبه 7 دی 1394 | 09:54 ب.ظ | نویسنده : عشاق امام موسی کاظم علیه السلام | نظرات

  • paper | فارسی بوک | ماه موزیک